Reisadvies nodig? NL 0541 531036
  • Home
  • Blog
  • Onze reis naar La Palma – een persoonlijk kijkje
Studiereis La Palma

Onze reis naar La Palma – een persoonlijk kijkje

Bianca Oude Velthuis
Door: Bianca Oude Velthuis
Leestijd: 3 minuten

Vier dagen op La Palma, het is een eiland dat je meteen in je hart sluit. Rustig, groen en overal die zee om je heen. We vroegen Bianca, Karin en Nancy naar hun indrukken en tips – en die delen we graag met je.

Wat maakt La Palma zo uniek?
Bianca vertelt: “Wat mij meteen opviel, is dat je vanaf bijna elk punt op het eiland zeezicht hebt. En het is zó groen, dat had ik niet verwacht.”
Karin knikt: “Het is klein en compact, maar tegelijk ontzettend veelzijdig. De bergen, de natuur… dat maakt La Palma echt bijzonder.”

Accommodaties die indruk maakten
Bianca raakte verrast door Appartementen Hacienda San Jorge. “Het voelt ondanks de grootte heel persoonlijk. De tuin lijkt wel een jungle en het personeel is zó vriendelijk.”
Karin werd enthousiast van Casa Celeste – binnenkort op onze website – en van Villa Javier Taburiente. “De inrichting en het uitzicht waren echt indrukwekkend.”

Details die je bijblijven
“In Hotel Hacienda de Abajo hingen prachtige kunstwerken,” vertelt Bianca. “Dat gaf de plek echt een eigen unieke sfeer.”
Karin herinnert zich Villa Amalia: “Het uitzicht was geweldig, net als het zwembad. En de inrichting: authentiek maar zeker niet oubollig.”

Insider-tips
Bianca tipt het natuurzwembad La Fajana in het noordoosten: “Een bijzonder plekje, echt de moeite waard om even een kijkje te nemen of zelfs lekker een duik te nemen.”
Karin raadt aan om de lava van dichtbij te bekijken, heel indrukwekkend. “En praat met de bewoners over de uitbarsting. Dat maakt veel indruk en laat zien hoe ontzettend groot de impact is geweest.”

Praktische tips voor reizigers
Bianca: “De weggetjes door de bananenplantages zijn vaak gewoon openbaar. Daarnaast kunnen de kleine wegen (niet de hoofdwegen, die zijn heel goed) soms smal en wat steiler zijn, maar laat je niet afschrikken. Rustig rijden en je komt overal. ”
Karin: “Laat je verrassen door de kleine, lokale restaurantjes. Juist daar eet je het lekkerst.”
Nancy voegt toe: “Omdat er niet heel veel rechtstreekse vluchten zijn, kun je ook met Binter vanaf een ander Canarisch eiland vliegen. Heel relaxed en in een half uurtje ben je er.”

NL 0541 531036
ma t/m vr 9.00 - 17.00 uur
of stel een vraag